top of page
Frakce

ve hře se vyskytuje nepřeberné množství různých organizací, zájmových skupin a spolků.    Více podrobností se dá najít na herní  encyklopedii

 

Legenda k dostupnosti: 

berte jako velmi informativní. Larp má tendenci vyrůstat velmi organicky a toto je jen nástřel jak by se to orgům líbilo. 

(plánovaná frakce) - frakci očekáváme, zajímejte se o ni, domluvíme jestli se k ní pujde připojit. 

(obsazeno) - role nebo frakce je obsazená

(volná jednotlivci) - zamýšleno spíš pro 1-3 hráčů

(Volná, skupina) - frakce je zatím neobsazená a v podstatě volná pro kohokoliv.. zamýšlená pro cca 3-6 hráčů

(částečně naplněná, skupina) - už zde máme sehranou skupinou. Je možné se přidat, ale své k tomu říkají již přihlášení hráči skupiny.

Penzionát nadaných dětí tetičky Geil(plánovaná frakce) - elitní penzionát přesídlil do Pardubic, říká se, že svěřenci zde získávají praxi u celé řady mocných a vlivných osob a organizací. jak poroste nová generace jiných se ještě uvidí. 

frakce určena mladším hráčům.

Argondijský  královský dvůr (plánovaná frakce)- Nikdo nečekal, že Fae Léta a Zimy najdou společnou řeč, avšak stalo se, že nový dvůr fae postavený na troskách Zámeckého království zažehl novou a tolik potřebnou naději pro Snění. 

Rádi bychom, aby členové dvora byli spíš nižší Fae pracující pro některého dvořana.

 Čarodějný mlýn (obsazeno) - Skupina čarodějníků vedených tajemným Mistrem, která přesídlila do města a nabízí své služby všem kteří o to mají zájem. 

 Monoc Securities(plánováno) - norská bezpečnostní agentura působící po celém světě. po počátečním oťukávání vyslal do města  oficiální skupinu, která má pomoci dodržte dohodnuté závazky. 

Kouzelní zálesáci(plánováno) - skupina mladých jiných spojených tajemným původem. co že to je ten kouzelný les o kterém hovoří a opravdu tam mají draky?

 

Rezidenti  Hlídky(obsazeno) - Hlídka je souborný pojem řady vládních organizací. Najdete tam vše od lokálních pochůzkářů na částečný úvazek po v utajení pracující agenty INK(Institutu pro nadpřirozenou kontrolu).  Město pochopitelně spadá pod jejich kompetenci a veškerá nadpřirozená aktivita na hmotné straně opony je něco co budou řešit určitě. Hlídka má diplomatické vztahy s Argondijským dvorem. a v poslední době spíš koordinuje a dohlíží na snahy dalších nestátních organizací a jednotlivců. 

Nadace Eagle Eye(obsazeno) - známa filantropická organizace s ústředím v Británii. Specializující se na výzkumné a podpůrné programy v mnoha zemích světa. proslýchá se že vyřešili lecjakou ekologickou katastrofu a podivný úkaz. Jejich tváří je Richard D. Davis., známý britský gentleman a akademik. V Pardubicích mají trvalou základnu monitorující nadpřirozenou situaci ve městě. jsou za dobře s hlídkou a Argondijským dvorem.

Cleaners    - tým specialistů na úklid abnormálních a nadpřirozených míst. Vniklý jako iniciativy pro obranu Pardubic. po sérii tajných dohod mezi hlídkou , nadací  a dalšími činiteli.

Cizinci

Tyto organizace  ve městě normálně nebývají, čekejte že nějaké přibudou.

Tajné frakce

tyto organizace a frakce se budou spíš vyhýbat pozornosti a pracovat v přísném utajení. v Pardubicích mají či měli své zájmy. Dá se čekat, že budou mít své krytí a tak je jen tak nenajdete po tímto názvem. a taky se muže stát že tam nebudou vůbec.

Ilumináti- organizace tajuplná i na poměry supertajných organizací. Ví se jen velmi málo, kromě toho že existuje a zasahuje nenápadně do běhu věcí.  V posledních letech trochu trpí unikem informací na stránkách FB Přiznání Iluminátů. Nebo to je samozřejmě jen chytrá desinformace.

Spolek začerněného denáru- nechvalné proslulý spolek padlých andělů, nazvaný podle třiceti prokletých mince-denárů, kterými byl vyplacen Jidáš. prý mají kult oddaných uctívačů a mince nemusí být nutně denár.

Kult černého faraona - uctívači Nyarlythotepa, jednoho z Prastarých.  Známí šířením zakázaných magických znalostí mezi normální lidi, fascinaci mystérii starého Egypta a démonologii. víceméně kult zámožných a okultně zdatných gentlemanů a dam.

Kult Krále ve žluté - uctívači nevyslovitelného boha, tento kult je posedlý dávno zaniklou civilizací  Carsossy a nekromancií.​ Legendární díky divadelní hře z  Král ve žluté.

Kult Shub-nigurath - uctívači matky tisíce kůzlat v černých lesích. velmi divoká cháska obvykle operující v rurálních oblastech a divočině. říká se že mnoho kultistů na sebe dokáže brát zvířecí podobu a nebo strašlivé nepřirozené mutace kroutící tělo i ducha. 

Thule - spolek bývalých nacistů posedlých okultnem, Mnohokrát považovaný za vymýcený. Thule jsou hlavně nekromanti, černí mágové, upíři a revenanti a rozhodně se neštítí čehokoliv včetně uctívání Prastarých. Thule má definitivně hlubokou lokální historii , své úspěchy a porážky a pokud si zachovají své odhodlání mohli by dát i tu tisíciletou říši.

bottom of page