top of page
Frakce

Ve hře se vyskytuje nepřeberné množství různých organizací, zájmových skupin a spolků. Více podrobností se dá najít na herní encyklopedii

 

Legenda k dostupnosti: 

To, co přečtete níže, berte jako informativní. Larp má tendenci vyrůstat velmi organicky a toto je jen nástřel, jak by se to orgům líbilo. 

(plánovaná frakce) - frakci očekáváme, zajímejte se o ni, domluvíme jestli se k ní pujde připojit. 

(obsazeno) - role nebo frakce je obsazená

(volná jednotlivci) - zamýšleno spíš pro 1-3 hráčů

(Volná, skupina) - frakce je zatím neobsazená a v podstatě volná pro kohokoliv.. zamýšlená pro cca 3-6 hráčů

(částečně naplněná, skupina) - už zde máme sehranou skupinou. Je možné se přidat, ale své k tomu říkají již přihlášení hráči skupiny.

Novináři (plánovaná frakce) - skupina novinářek lovící ty nejnovější informace pro čtenáře. 

Krkavčí mlýn (obsazeno) - Skupina čarodějníků vedených tajemným Mistrem, která přesídlila do města a nabízí své služby všem kteří o to mají zájem. 

Monoc Securities (obsazeno) - Norská bezpečnostní agentura působící po celém světě. Po počátečním oťukávání vyslala do města oficiální skupinu, která má pomoci dodržte dohodnuté závazky. 

Kouzelní zálesáci (obsazeno) - Skupina mladých jiných spojených tajemným původem. Co že to je ten Kouzelný les o kterém hovoří a opravdu tam mají draky?

 

Rezidenti  Hlídky (obsazeno) - Hlídka je souborný pojem řady vládních organizací. Najdete tam vše, od lokálních pochůzkářů na částečný úvazek po, v utajení pracující agenty INK(Institutu pro nadpřirozenou kontrolu).  Město pochopitelně spadá pod jejich kompetenci a veškerá nadpřirozená aktivita na hmotné straně opony je něco, co budou určitě řešit. Hlídka má diplomatické vztahy s Argondijským dvorem. V poslední době spíš koordinuje a dohlíží na snahy dalších nestátních organizací a jednotlivců. 

Nadace Eagle Eye (obsazeno) - známa filantropická organizace s ústředím v Británii. Specializující se na výzkumné a podpůrné programy v mnoha zemích světa. Proslýchá se, že vyřešili lecjakou ekologickou katastrofu a podivný úkaz. Jejich tváří je Richard D. Davis., známý britský gentleman a akademik. V Pardubicích mají trvalou základnu monitorující nadpřirozenou situaci ve městě. Jsou za dobře s Hlídkou a Argondijským dvorem.

Cleaners (obsazeno) - tým specialistů na úklid abnormálních a nadpřirozených míst. Vzniklý jako iniciativy pro obranu Pardubic po sérii tajných dohod mezi Hlídkou ,Nadací  a dalšími činiteli.

Cizinci

Tyto organizace  ve městě normálně nebývají, čekejte že budou reprezentování CPčky

Tajné frakce

tyto organizace a frakce se budou spíš vyhýbat pozornosti a pracovat v přísném utajení. V Pardubicích mají či měli své zájmy. Dá se čekat, že budou mít své krytí a tak je jen tak nenajdete po tímto názvem. Také se muže stát, že tam nebudou vůbec.

Ilumináti- organizace tajuplná i na poměry supertajných organizací. Ví se jen velmi málo, Kromě toho, že existuje a zasahuje nenápadně do běhu věcí.  V posledních letech trochu trpí unikem informací na stránkách FB Přiznání Iluminátů. Nebo to je samozřejmě jen chytrá desinformace.

Spolek černého denáru- nechvalné proslulý spolek padlých andělů, nazvaný podle třiceti prokletých mince-denárů, kterými byl vyplacen Jidáš. Prý mají kult oddaných uctívačů a mince nemusí být nutně denár.

Kult černého faraona - uctívači Nyarlythotepa, jednoho z Prastarých.  Známí šířením zakázaných magických znalostí mezi normální lidi, Fascinaci mystérii starého Egypta a démonologii. Víceméně kult zámožných a okultně zdatných gentlemanů a dam.

Kult Krále ve žluté - uctívači nevyslovitelného boha. Tento kult je posedlý dávno zaniklou civilizací  Carsossy a nekromancií.​ Legendární díky divadelní hře "Král ve žluté".

Kult Shub-nigurath - uctívači matky tisíce kůzlat v černých lesích. Velmi divoká cháska obvykle operující v rurálních oblastech a divočině. Říká se, že mnoho kultistů na sebe dokáže brát zvířecí podobu a nebo strašlivé nepřirozené mutace kroutící tělo i ducha. 

Thule - spolek bývalých nacistů posedlých okultnem, Mnohokrát považovaný za vymýcený. Thule jsou hlavně nekromanti, černí mágové, upíři a revenanti a rozhodně se neštítí čehokoliv včetně uctívání Prastarých. Thule má definitivně hlubokou lokální historii , své úspěchy a porážky a pokud si zachovají své odhodlání mohli by dát i tu tisíciletou říši.

bottom of page